گزارش کامل دومین جشن بزرگ پدرخوب

گزارش کامل دومین جشن بزرگ پدرخوب

گزارش کامل دومین جشن بزرگ پدرخوب

دومین جشنواره پدر خوب شنبه 22 شهریور ماه امسال در سالن همایش های صدا و سیما برگزار شد. جشنواره ای که از هر حیث و از هر جهت با تمام همایش ها و جشن هایی که به طور معمول برگزار می شود تفاوت داشت.مهم ترین تفاوت آن هم در ترکیب مهمان های این جشنواره بود. از مهندس خلیلی عراقی بنیانگذار بوتان تا جمشید مشایخی و امیر قلعه نویی در این جشن حضور داشتند. حجم گسترده ای از صاحبان و فعالان صنعتی تا اصحاب فرهنگ و سینما و ورزش همه و برای یک جشن در سالن همایش ها جمع بودند، برای یک جشنواره خصوصی  این موفقیت به تنهایی موفقیتی تقریبا دست نیافتنی است اما شهرام فخار مدیر مجموعه رستوران های پدر خوب به خوبی از عهده این کار برآمده بود. 

در این جشن مهم از مهنس خلیلی عراقی به همان شیوه ای به عنوان قهرمان صنعت و تولید کشور تقدیر شد که از جمشید مشایخی به عنوان تختی سینما و امیر قلعه نویی به عنوان یک چهره مطرح در ورزش . مهمان ها هم به همان اندازه برای خلیلی دست زدن که برای مشایخی و قلعه نویی. پیام مستتر در این انتخاب شاید به هم پیوستگی و در هم تندیگی فعالیت های انسانی در یک جامعه بود.  از آن سو حضور افرادی مانند فاطمه دانشور و لاله اسکندری و... نشان می داد فخار طبق روال همیشه از نیکوکاری و نیکو کاران هم غافل نشده چه اینکه حجم بزرگی از این جشنواره به معرفی موسسه مهر آفرین و دستاوردهایش اختصاص داشت. یک نکته جالب دیگر اینکه جشنواره به نام « پدر خوب» برگزار می شد، اما اسپانسرهای دیگری مانند آسان پرداخت و شرکت جورابان و مبل فیلون هم داشت که نشان می داد برندهای مختلف هم می توانند در یک جشن به نام یکی از آنها  ائتلاف کنند. به هر حال معرفی همه مهمان ها که از گروه های مختلف بودند در این نوشته نمی گنجد اما همان قدر بدانید جمع هنر و صنعت و ورزش در این جشن جمع بود.
 

 

 

حالمان  بسیار خوب است

وقتی شهرام فخار مدیر مجموعه رستوران های پدر خوب به عنوان میزبان و سخنران اول پشت تریبون قرار گرفت حرف هایی زد که در نوع خود تازه بود. او به جای تکرار کلیشه ها و ارائه گزارش عملکرد ، با « عشق » شروع کرد و گفت: این جشنواره عاشقانه ها است و از همه حضار برای پذیرش دعوت او تشکر کرد. فخار گفت: در مورد پدر خوب باید بگویم ما « حالمان بسیار بسیار خوب است» و در حال عمل به وظایف خودمان هستیم و تمام تلاش مان را می کنیم که در این زمینه بهترین باشیم.

 می خواهیم  نماد ملی باشیم

فخار با اشاره به راه اندازی شعبه های پدر خوب در کشورهای دیگر گفت: ما می خواهیم بعد از اینکه در کشورمان خوب عمل کردیم و با سه میلیون تومان کار را شروع کردیم و اکنون به صورت غیر مستقیم برای 12 هزار نفر شغل ایجاد کرده و لوح ها و جوایز متعدد را دریافت کردیم همین موفقیت را تکیه گاه قرار  داده و در خارج از کشور به گونه ای فعالیت کنیم که نماد ملی برای کشورمان باشیم.

او گفت: هر وقت یک نفر در مجموعه پدر خوب مشغول به کار می شود تمام خستگی از تن ما به در می رود. ما توانستیم برای اولین بار در ایران برندمان به دیگر کشورها صادر کنیم و این افتخاری بزرگ برای من است.

فاطمه دانشور :

از پدر خوب تشکر می کنم

فاطمه دانشور عضو شورای شهر تهران و مدیر موسسه مهرآفرین هم پشت تریبون رفت و از همه حمایت هایی که فخار از موسسه مهر آفرین و کمک به کودکان کار کرده تشکر کرد. او از فخار خواست این راه را ادامه دهد و یک « پدر خوب» برای بچه هایی باشد که به قول خانم دانشور در برخی مناطق « نان قسطی» می خرند  و حتی برخی نانوایی ها نوشته اند که دیگر نان را  هم به صورت قسطی به آنها  نمی فروشند. 

بقیه مراسم هم به تقدیر و تشکر و اجرای موسیقی گذشت . از جمله مهم ترین چهره هایی که از آنان تقدیر شد می توان مهندس خلیلی ، جمشید مشایخی, امیر قلعه نویی، ستاره اسکندری، فاطمه دانشور  و.. را نام برد. 
 

  

 

مرجع :